قانون و بی قانونی سیاسی


گفت: چند تن از مقامات آمریکایی جنایت تروریستی در زاهدان را محکوم کرده اند!
گفتم: مگر همین ها نبودند که از عبدالمالک ریگی به عنوان یک آزادیخواه یاد می کردند؟! فیلم مصاحبه تلویزیون آمریکا و رادیو آمریکا با وی موجود است.
گفت: چه عرض کنم؟!
گفتم: عبدالمالک ریگی بعد از دستگیری رامین جهانبگلو و هاله اسفندیاری جاسوسان آمریکا اعلام کرده بود که حاضر است در مقابل آزادی این دو جاسوس آمریکا گروگان های ایرانی خود را آزاد کند.
گفت: همان موقع سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از ریگی به عنوان یک آزادیخواه انسان دوست تشکر کرده بود.
گفتم: ریگی در اعترافات خودش هم گفته بود که اعضای جندالله توسط نظامیان آمریکایی و انگلیسی آموزش می دیدند.
گفت: آمریکایی ها و انگلیسی ها و اسرائیلی ها و تروریست ها «حیا» را خورده و «شرم» را درسته قورت داده اند.
گفتم: دو تا سگ می خواستند با هم ازدواج کنند. سگ عروس موقع بله گفتن با صدای بلند گفت؛ با اجازه پدر سگم، مادر سگم، برادرهای توله سگم و خود تخم سگم! واق واق.

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِین َقَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمّ َاسْتَقَامُوا تَتَنَـزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلائِکَةُ أَلاتَخَافُوا وَلا تَحْزَنُوا (فصلت 30)

62 سال پیش اگر یک مرد از میان سران و ملوک و سیاستمداران جهان پیدا میشد که حتى با یک کلمه جنایات رژیم منهوس صهیونیستى را محکوم کند امروز برادران و خواران ما  مقاب چشم رسانه ها پرپر نمیشدند ، قدس عزیز در محاصره سگهاى صهیونیست نبود و غزه دیگر نفس هاى آخرش را نمیکشید .

حمله ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس در سال 1948 میلادى آغاز شد و ما اکنون سال 2010 را پشت سر میگذاریم ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که چرا این احتلال اینقدر طول کشیده است ؟ ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که آیندگان براى سکوت امروزمان مقابل جور اشقیاء فردا برایمان چه حکم میکنند ؟ ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که دلیل سکوت سران دول عربى و اسلامى چیست ؟ ، آیا تا به حال فکر کرده ایم که این قوم کافر به چه جرأتى و با چه پشتوانه اى خاک پاک فلسطین را لگدمال میکنند ؟ و الخ ... ، آیا دلیل همه اینها بى غیرتى و خواب خرگوشى مدعیان آزادى نیست ؟

ملت شریف ایران در طول تاریخ همیشه سردمدار دفاع از مظلومین و رنجکشیدگان بوده و خواهد بود ، هرچه شود و هر کارى که بکنند این حس آزادیخواهى در خون این مردم بزرگوار جریان دارد  و سبب نمیشود که حتى براى لحظه اى چشمشان را به روى آنچه ستمگران از ظلم و جور میکنند ببندند .

فتنه 88 یکى از مزایایش این بود که این حس را خیلى بیشتر از همیشه در دلهاى ایرانیان زنده کرد ، ما در جریان آنچه گذشت و با شنیدن آنچه حامیان این انقلاب و مردم در داخل و خارج از کشور گفتند ، خوب فهمیدیم که این انقلاب فقط مختص ایران عزیزمان نیست ، چشم تمامى دنیا به دستان توانمند ملت شریف ایران دوخته شده است .

در میان تمام شعارهایى که اصحاب فتنه در آشوب هایشان سر میدادند شعار نه غزه ، نه لبنان به جاى اینکه به باور خوارج ذهن مردم را از قضیه فلسطین منحرف کند کاملا برعکس عمل کرد و امروز ملت غیور ایران بیشتر از همیشه در قبال ملت مظلوم فلسطین احساس مسئولیت میکنند .

امام روح الله ( ره ) با نام گذارى آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس بنیان حرکتى جهانى و قدرتمند را بر ضد رژیم صهیونیستى و استکبار گذاشتند که تا به امروز هرچه بیشتر میگذرد شتابش بیشتر میشود و از باطنش هزاران فاضه در سرتاسر جهان متولد میشود براى یارى فلسطین .


تکلیف کشورهاى عربى معلوم است ، آنها همیشه تاریخ غلام حلقه به گوش مستکبرین بوده اند و خواهند بود ، بر دیگر ملتهاى آزادى خواه دنیا چه میگذرد که شده اند مثال بارز آیه " صم بکم عمی فهم لا یعقلون " ، آیا نمیدانند که " إن الذین فتنوا المؤمنین والمؤمنات ثم لم یتوبوا فلهم عذاب جهنم ولهم عذاب الحریق " ؟ .

باور کنیم که ما در قبال خون برادران و خواهران فلسطینیمان  مسئولیم ، باور کنیم که براى مبارزه و مقاوت حتما نباید تفنگ در دست گرفت و سوار تانک شد ، با سلاح قلم میتوان جهانى را عوض کرد ، باور کنیم که ویروس صهیونیست نباید از اینکه هست فراگیرتر شود ، پادزهر نیش مار همان زهر مار است ، باور کنیم که این سکوت ها و اعتنا نکردن هاى ما کم از قتل و قمع رژیم اشغالگر قدس ندارد ، باور کنیم که " من لا یرحم ، لا یرحم " ... برادران و خواهران مسلمان : " ولاتحسبن الله غافلاً عما یعمل الظالمون، إنما یؤخرهم لیوم تشخص فیه الأبصار " .

جنبش (( هم غزه ، هم ایران ... بیدار شو مسلمان )) از تمامى دوستان ارزشى و افسران جنگ نرم براى پیوستن به این تجمع مجازى دعوت میکند تا براى ثبت نام پس از قرار دادن لوگوى جنبش و اختصاص دادن یک پست در سایت یا وبلاگ خود به بیانیه آغاز این جنبش در قسمت نظرات همین پست نام و نام خانوداگى به همراه نام و آدرس سایت یا وبلاگ خود را درج نمایند  و در این حرکت پسندیده با ما یار و همراه باشند .

جنبش (( هم غزه ، هم ایران ... بیدار شو مسلمان )) بیانیه پایانى اش را وقتى صادر میکند که نسیم خوش آزادى در هواى غزه اشک را از چشمان برادران و خواهران ما بشیود و سرزمین مقدس فلسطین از شر کفار صهیونیست پاک شده باشد و این روز آنقدر هم دور نیست .

و اما سخن آخر ... دوستان خوب و همراهان گرامى ، همانطور که در گذشته حرکات وبلاگى و جنبش هاى سایبرى مختلف با عزم والاى شما عزیزان در فضاى مجازى عطر خوش غیرت و آزادگرى طنین انداخت ، امروز بیاید دست در دست و قلم در کنار قلم حادثه اى دیگر را رقم بزنیم و به همه دنیا ثایت کنیم که : ما زنده برآنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگى ما عدم ماست .
و من الله توفیق ،،،

موفق و سربلند باشید  

به گزارش پیمانه به نقل از واحد مرکزی خبر، شهرام امیری در فرودگاه امام خمینی در جمع خبرنگاران با تشریح چگونگی ربوده شدنش در شهر مدینه با همکاری اطلاعاتی سازمان های امنیتی امریکا و عربستان ، افزود : مدتی که در امریکا بودم تحت بازجویی های پیوسته سرویس های امنیتی این کشور قرار داشتم و از من می خواستند که اعلام کنم به خواست خود و با یک لپ تاپ که حاوی اسرار مهمی است به امریکا پناهنده شده ام. 

  

امیری تاکید کرد :‌ دولت امریکا و رسانه های غربی با این رفتار خصمانه قصد فشار بر من و جمهوری اسلامی ایران را داشتند ولی من در برابر این فشارها مقاومت کردم و مطمئنم هر ایرانی دیگری هم که بود همین گونه رفتار می کرد.

امیری در بخش دیگری از این مصاحبه یاآورد شد: امریکایی ها در بازجویی های خود مرا تهدید می کردند که اگر با آنها همکاری نکنم و آنچه را که آنها می خواهند، نگویم مرا به زندانهای رژیم صهیونیستی منتقل می کنند.

وی با تاکید بر مقاومتش در مقابل دستگاه های اطلاعاتی امریکا ، طرح و برنامه این کشور و دستگاههای اطلاعاتی آن را شکست خورده بیان کرد.

پروژه تبلیغی دیدار با برخی از متهمانی که در جریان حوادث پس از انتخابات بازداشت و به تازگی آزاد شده‌اند، با میخواری یکی از متهمان رنگ‌وبوی تازه‌تری به خود گرفت. 

به گزارش خبرنگار سیاسی جهان، در جریان این دیدار و گفتگوی سیاسی، سرو مشروبات الکلی هم انجام شد.متاسفانه کسانی در این جلسه حضور داشتند که سالها مدعی دینداری و انقلابی گری بودند و البته در برابر این موضوع، کمترین اعتراضی از خود نشان نمی دهند.

جهان اسامی فتنه گران حاضر در این جلسه و همچنین کسانی که اقدام به شرب خمر کردند را در اختیار دارد اما به جهت ملاحظات اخلاقی از انتشار نام آنها خودداری می کند.

جهان نیوز

سوء‌استفاده جریان فتنه از جایگاه بیت امام ادامه دارد . در روزهای اخیر تصاویری از حضور سید سایر خمینی (فرزند دوم مرحوم حاج سیداحمد آقا) همراه با سیدسراج الدین موسوی (‌از عناصر مرتبط با دفتر منتظری ) در منزل حسین مرعشی محکوم به مباشرت در حوادث پس از انتخابات در جریان مرخصی پنج روزه او از زندان، در رسانه ها منتشر شد. پیش از این انتشار تصاویر حضور آقایان سیدحسن و سیدیاسر در جشن عروسی فرزند یکی از متهمان فتنه باعث دلگیری افکار عمومی و محرک اعتراض میلیونی روز 14 خرداد شده بود. در آن زمان سید حسن خمینی از انتشار این عکس ها گلایه کرده بود. روز گذشته نیز روزنامه شرق با قراردادن تیتر « معیشت مردم دغدغه خمینی جوان» در باره اظهارات سیدحسن خمینی، در کنار تیتر :‌تولد یک رهبر» در ذیل تصویر البرادعی سعی کرد فضای تحریک آمیزی را در صفحه اول به وجود بیاورد.   

پس از سردادن شعارهایی با مضامین استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی در جریان آشوب‌های پس از انتخابات توسط حامیان موسوی، طرفداران این کاندیدای شکست خورده به تازگی پرچم‌های سه رنگ کشورمان را که منقوش به تصویر سید محمد خاتمی است، را به شکل گسترده‌ای در برخی از استان‌های جنوبی کشور توزیع کرده‌اند. در همین رابطه و براساس پیگیری‌های صورت گرفته یکی از واحدهای صنفی لوازم‌التحریر اقدام به چاپ عکس سید محمد خاتمی که در جریان آشوب های پس از انتخابات و ادامه این اغتشاشات نقش پررنگی را ایفا کرد، بر روی پرچم جمهوری اسلامی ایران کرده است. در این پرچم‌ها که در ابعاد کوچک چاپ و منتشر شده، به جای آرم الله عکس سید محمد خاتمی رییس جمهور سابق ایران حک شده‌است. گفتنی‌است، همچنین برخی از عوامل این اقدامات توسط دستگاههای امنیتی شناسایی و دستگیر شده‌اند.
حزب منحله دموکرات و گروهک تروریستی کومله از استقامت و پایداری کروبی ستایش کردند! نکته قابل توجه در بیانیه مشترک این دو حزب مخالف جمهوری اسلامی این است که از کروبی با عنوان "شیخ شجاع" نام برده شده است. در بیانیه حزب دموکرات و کومله ضمن حمایت مجدد از میرحسین موسوی و کروبی، از استقامت آنها در مبارزه با نظام جمهوری اسلامی تجلیل شده است. این دو گروهک منحله در بیانیه خود خطاب به سران فتنه یادآور شده اند که دلسرد و ناامید نشوید و در مسیر مبارزه با جمهوری اسلامی از هر گونه کمک و مساعدتی به شما دریغ نخواهیم کرد. گروهک منافقین هم در برنامه ای که به مناسبت روز30  خرداد از رادیو نفاق پخش شد با تقدیر از مبارزات میرحسین و کروبی از آنها درخواست کرده اند ازگذشته خود ابراز ندامت و پشیمانی کنند!

خبرجوان در مورد بنیاد امید تائیدشد. سال گذشته خبری ازسوی جوان آنلاین منتشر شد مبنی بر تشکیل بنیاد امید در کنار بنیاد باران و دیگر تشکیلات اصلاح طلب منتشر شد که به سرعت از سوی اصلاح طلبان تکذیب شد.
بنیاد امید که با محوریت اصلاح طلبان میانه رو راه اندازی شده است، با یک آگهی اعلام موجودیت کرد.
در همین رابطه عبدالله ناصری عضو ارشد بنیاد باران در پاسخ به سوالی در خصوص  تشکیل ”بنیاد امید“ گفت: فعالیت‌های بنیاد باران مانند گذشته بر اساس اساسنامه همچنان ادامه دارد و به دنبال تشکیل تشکل جدیدی برای فعالیت‌های سیاسی نیز نخواهیم بود.
وی در ادامه قویا تشکیل بنیاد امید را تکذیب کرد.اما این خبر که بصورت شتابزده ای تکذیب شده بود، با آگهی امروز روزنامه همشهری تائید شد.
روزنامه همشهری امروز در آگهی صفحه اول خود تسلیتی را برای درگذشت پدر دکتر عارف منتشر کرده است که ذیل این پیام تسلیت، نام بنیاد امید درج شده است.

><