قانون و بی قانونی سیاسی

از مدتی پیش مدافعان حرم و ارتش  سوریه و عراق به پیشروی های قابل توجهی دست پیدا کردند طوری که تکفیری ها در استان مرزی عراق و سوریه رسیدند و جایی نداشتند این در حالی بود که عربستان و متحدانش خواهان کشیدن جنگ داخلی به ایران شدند و به نوچه های داعشی و تروریست خود دستور حملات هرچند کور به داخل ایران دادند دو عملیات کور هم در ساختمان مجلس و حرم امام خمینی ره انجام دادند که همه  تروریست ها به درک واصل شدند البته قصد عملیات های بزرگ دیگری هم داشتند که در کرمانشاه و کردستان و قصر قند و سیستان و بلوچستان همه قلع و قمع شده و فرصت عملیات از تکفیری ها گرفته شد و البته مقادیر زیادی سلاح و مهمات و مواد منفجره از آن گروهک های تروریستس کشف و ضبط شد .

این موارد بین 12 تا 21 ماه مبارک رمضان سال 1396 اتفاق افتاد . روز 23 از ماه مبارک رمضان حضرت ایت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی در سخنرانی خود در جمع خانواده های مدافعان حرم فرمودند :

 این انقلاب و نظامی که به وجود آمد، این از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود. حالا به این هارت‌وهورت‌های این بابایی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست؛ این‌ها از اول بود؛ حالا زبان‌ها و لحن‌هایشان فرق می‌کند. از روز اول این هارت‌وهورت‌ها علیه جمهوری اسلامی بوده تا امروز؛ قریب چهل سال است؛ هیچ غلطی نتوانستند بکنند. این نهال را آن‌وقتی که یک ترکه‌ی نازک روی زمین بود نتوانستند بِکَنند، امروز تبدیل شده به یک درخت تناور؛ می‌توانند بکنند؟ غلط می‌کنند.

می‌گویند می‌خواهیم نظام جمهوری اسلامی را تغییر بدهیم؛ خب کِی بوده که شما نخواستید این کار را بکنید؟ همیشه خواستید، همیشه سرتان به سنگ خورده، همیشه دماغتان به خاک مالیده شده؛ بعد از این هم همین خواهد بود.

این‌ها ملت ایران را نشناختند؛ این مفاهیم، ملت ایران را زنده نگه داشته است. این‌هایی که تازه در آمریکا سر کار آمده‌اند، مثل این کسانی که تازه وارد عالَمِ چاقوکشی شدند، این چاقوکشان تازه‌کار، بی‌تجربه، که به هرجا می‌رسند یک نیش چاقویی می‌زنند؛ نمی‌فهمند چه‌کار دارند می‌کنند، تا وقتی که توی دهانشان بخورد. وقتی توی دهانشان خورد آن‌وقت می‌فهمند حساب چیست، کتاب چیست.

شما ببینید از اول انقلاب این کسانی که در آرزوی نابودی جمهوری اسلامی بودند و حالا در اعماق جهنم هستند و از این دنیا با حسرت و ناکامی رفته‌اند چقدر هستند.

جمهوری اسلامی با اقتدار کامل ایستاده است. بعد از این هم همین‌جور خواهد بود. این را بدانند، همه بدانند؛ هم دشمن بداند، هم دوستان با اخلاص بدانند، هم آن دوستانی که گاهی دلشان می‌لرزد بدانند؛ جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است و بدانید آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند، ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد.۹۶/۳/۲۸

و لحظاتی پس از سخنان محکم رهبر انقلاب عملیات لیله القدر آغاز شد و شش موشک ذوالفقار جواب تروریست های تکفیری در استان دیرالزور سوریه شد که مرکز ساخت و تولید خودروهای انتحاری و مرکز فرماندهی و مرکز تجمع بکفیری ها با موشک های نقطه زن سپاه با اقتدار مورد اصابت قرار گرفت . انا فتحنا لک فتحامبینا 

این اقتدار را مرهون خون شهدای مدافع حرم و سرور و مولایمان امام خامنه ای هستیم .

سرو فسا از زبان جعفرزاده ایمن آبادی نوشت  رئیسی ثابت کرد وزن کاندیداتوری را ندارد باید بگوییم از نظر شما و سایر دوستان اصلاح طلبتان هر شخصی که مقابل شما قرار بگیرد وزن کاندیداتوری ندارد چون غیر از خودتان را قبول ندارید و این را می توان از حرف رئیس جمهور منتخب که پس از رای آوری گفت از همه ی نظرات مخالفان استفاده می کنم و کمتر از یک هفته زنگنه وزیر نفت ایشان با سخنانی تند گفت هرکسی که در انتخابات مخالف روحانی و منتقد دولت بوده باید برکنار شود و همچنین برخورد وزیر بهداشت با منتقدانش و همچنین برخورد وزیر راه با خبرنگار منتقد می توان به این مساله پی برد سخنان خود رئیس جمهور هم نسبت به منتقدان و اهانت های پی در پی ایشان هم همه می دانند .

در بند بعدی گفته اید اگر حق اعتراض را برای خود قائلید چراا در سال 88 برای کسی قائل نشدید؟  باید بگویم  آقای رئیسی این حق را برای همه قائلند ولی اگر قانونی باشد و شما در سال 88 حدود 9 ماه مملکت را به چه آشوبی کشیدید؟ فراموش کردید که اعتراض نبود و آشوبگری بود؟ لشکر کشی خیابانی بود؟ این حق را ما هم نداریم که لشکر کشی خیابانی کنیم و اعتراض مان را از این طریق پی گیری کنیم !هر کار یک قانون دارد و حجت الاسلام رئیسی از طریق قانون اعتراض بحق خود را پیگیری کردند .

در بند بعدی سخن از بیان حلال و حرام بودن رای آوردید به لینک مراجعه کنید

مراجعه کنید به این ادرس تا ببینید اولین بار چه کسی از رای حلال و حرام استفاده کرد؟ چطور وقتی رئیس جمهور این واژه را در مورد رقیبان بکار می برد هیچ کسی سخنی از اشتباه بودن این واژه بکار نمی برد و مثل اینکه برایتان خوب هم هست ولی وقتی رقیب همین واژه را در مورد خودتان بکار می برد دسته جات عزاداری و سینه زنی راه می اندازید که واویلا به رای ما گفته اند حرام و رای خودشان را حلال دانسته اند؟؟؟

در مورد احمدی نژاد هم باید عرض کنیم اگر ایشان نیز کارهایی که روحانی انجام داد را انجام داده باشد و تخلفات به این گسترده ای انجام داده باشد بله رای ایشان هم حرام بوده ولی در آن زمان مشخص شد و شورای نگهبان مستندات ارائه نمود که تخلفات به این اندازه نبوده است .

به لینک مراجعه کنید

از گفته حجاریان که از خودتان است می توان فهمید که تخلف صورت گرفته یا نه و باید بگویم که به دنبال تطهیر خود از فتنه ی 88 می باشید و حالا که جریان منتقد دولت کاری که شما می خواستید را نکرده است از این طریق سم پاشی خود را ادامه میدهید .

و اگر در ستاد آقای رئیسی همچنان که گفتید تخلفی صورت داده بود و شما فیل آن را در اختیار داشتید همین طور که خودتان فرمودید تمام رسانه ها که در اختیار شما بوده و هست ، منتظر نمی شدید و آن ها را پخش می کردید .

و در مورد استفاده ی آقای رئیسی از امکانات امام رضا علیه السلام باید بگویم ایشان در دوران تبلیغات حتی در جلسات استان نیز شرکت نکردند و این شما که رقیب هستید گفتید نبات و پارچه ی امام رضا که الان هم که ایشان کاندیدا نیستند به روستا ها می رود نان و نمک امام رضا الان هم که ماه رمضان هست سر سفره ی افطار مردم هست  برای اینها هم حتما نظری دارید؟ شما از امام رضا سوء استفاده کردید و با رقیب هراسی و از طریق تخریب رقیب با همین نبات امام رضا رای آوردید . وگرنه در مناظرات گفته شد که دولت چه سوء استفاده های نجومی که نکرده و تنها چیزی که توانستند از آقای رئیسی پیدا کنند و  آن را پررنگ نشان دهند همین نبات امام رضا بود که همیشه داده می شده و الان هم به مردم می رسد .

بله ما هم می خواستیم که از مردم تا نفر آخر رای گیری شود ولی چرا نشد؟ چرا دولت و هیئت اجرایی تعطیل اعلام کرد؟ چرا پس ار انتخابات آراء رئیسی را در سطل آشغال و زیر فرش مسجد پیدا شد؟ شما پاسخ بدهید ؟!

به لینک مراجعه کنید

بهتر است در مورد روزنامه ی اسرائیلی شما و هم کیشانتان پاسخ دهید چون روزنامه ی جروزالم نوشت روحانی بهترین گزینه ریاست جمهوری برای ماست !!! چگونه این مطلب را به رئیسی بر می گردانید و پاسخ هم می خواهید؟

حالا با این موارد خودتان قضاوت کنید چه کسی وزن کاندیداتوری نداشت .

از طرف جمعی از رزمندگان  مدافع حرم  در پاسخ به بیانیه  حاج اسفندیار نیکومنش پاسخی به دستمان رسیده که "فسایی" به رسم امانت آن را عیناً منتشر میکند: بسم الله الرحمن الرحیم


سردار گرامی حاج اسفندیار نیکومنش


بیانیه سراسر توجیه حضرتعالی نسبت به اظهارات سخیف فرد هتاک به خانواده شهدای حرم، نه تنها دل همه دوستداران و خانواده های شهدای حرم را لرزاند، بلکه در کمال تعجب تمامی فعالیت های حضرتعالی به عنوان یک سردار مدافع حرم نیز زیر سوال برد. دفاعیات عجیب شما از این فرد معلوم الحال مجبورمان کرد تا نکات کوتاهی را خدمتتان یادآور شویم


۱. مذاکره با گروه های داخلی سوریه که فرمودید، از کجای سخنرانی توهین آمیز این فرد آورده شد. لطفا این سخنرانی را یک بار یا دوبار یا صد بار دیگر گوش دهید، ببینید در کجای این حرف ها از عبارت گروه های داخلی سوریه استفاده شده است؟


۲. بفرض غلط که این حرف را بپذیریم، منظورشان کدام گروه است؟ در توجیه عجولانه این هتاکی باید گفت که این فرد حتی نمی داند جناب ظریف و سایر دیپلمات ها نه یک دوره که چند دوره مذاکره کرده اند و نه فقط با مخالفان غیر مصلح که با گروه های مصلح نیز در حال گفت و گو هستند، و آنچه مانع رسیدن به توافق می شود، تمایل تروریست ها به حذف حکومت سوریه و ایجاد حکومت تروریستی داعش است.


۳. بفرض که جناب ظریف و تیم دیپلماسی کشور را با وجود ضعف بارزشان در گرفتن حق جمهوری اسلامی از توافق برجام، گروهی توانمند بدانیم، و معتقد باشیم که اگر نتوانست حق ایران را از برجام بگیرد، اما می تواند حق مردم سوریه را بگیرد، اما یک سوال مهم:

وقتی مدافعان حرم نباشند و داعش سوریه را اشغال کند، تیم مذاکره کننده اساسا می خواهد بر سر چه چیزی مذاکره کند. شما که اینقدر دلتان غش می رود برای دیپلماسی جنابان، حتما می دانید دست برتر ایران در برجام، وجود بیش از چهل میلیارد دلار سرمایه گذاری جمهوری اسلامی در صنعت هسته ای و سال ها تلاش دانشمندان هسته ای و خون چندین شهید بزرگوار بود، که حاصل همه این زحمات شد همان چیزی که رییس کل بانک مرکزی گفت: " تقریبا هیچ"

بفرمایید اگر قرار بود بقول این فرد هتاک به شهدای مدافع حرم، کسی برای پاسداری از جبهه مقاومت نرود، الان جناب ظریف با کدام سرمایه میخواستند پیراهن یقه دیپلماتشان را بر تن کنند و با لبخند همیشگیشان به دشمنان اسلام، در پای میز مذاکره حاضر شوند؟


۳. لطفا توهین این فرد را دوباره که نه صد باره گوش دهید. براستی آیا شما برای کشتن به سوریه رفته اید؟ یعنی هرکس برای دفاع از اسلام و حرم آل الله ایستادگی نمود، یک قاتل است؟ یعنی شهدای هشت سال دفاع مقدس را یک مشت قاتل میدانید؟ این فرد معلوم الحال نسبت به سیاست اعزام مدافعان حرم منتقد است. آیا شما هم مخالفید با دفاع از حرم اهل بیت؟ اگر مخالفید پس چرا خود حاضر میشوید در سوریه و برای دفاع از حرم عمه سادات جانبازی می کنید؟

سردار عزیز، از هر فرد دیگری انتظار برود، از شما انتظار نمی رود تا با توجیهات نامناسب دل خانواده مدافعان حرم را بیش از این برنجانید.

در پایان نکته ای را یادآور شویم که در تاریخ ثبت است برای همیشه. خدا رحمت کند حضرت آیه الله ارسنجانی و خدا حفظ کند حضرتعالی را، اما رزمندگان دفاع مقدس هنوز یادشان است که چه کسانی شهدای بزرگواری چون جاویدی و ستوده را منحرفین روسی می خواندند و آماج شدیدترین رفتارهای متعصبانه قرار می دادند.


بگذریم، که بر طبق روال این چرخ گردون تمام افراطیون اول انقلاب امروز شده اند همین کسانی که حالا دارند دم از آزادی می زنند و به اسم آن، حدود الهی و آرمان های امام را ذبح می کنند. و جریان اصیل انقلابیون هم که در اول انقلاب یا اسلامشان امریکایی بود یا منحرف روسی بودند، امروز هم تهمت می خورند که تندرو هستند و خودسر. ای کاش دوستان قدری معنی اعتدال را می فهمیدند، تا نخواهد روزی در مجلس پیشنهاد اعدام دسته جمعی در نمازجمعه دهند و روزی نگران نوشتن جمله ای از امام بر موشک.


والسلام

جمعی از مدافعان حرم شهرستان فسا


><