قانون و بی قانونی سیاسی

سه شنبه ای که گذشت، آلبومی از نوشین طافی خواننده زن با مجوز ارشاد رونمایی شد. رسانه های دولتی از انتشار این آلبوم با عنوان «اتفاق بزرگ در موسیقی پس از سالها» یاد می کنند، شاید برای اینکه مقدمه ای برای قبح شکنی های بعدی باشد، چرا که اظهارات اعتراضی برخی از افراد جریان روشنفکری در مراسم رونمایی از این موضوع حکایت دارد. 

پیمان خازنی آهنگساز آلبوم نوشین طافی می گوید: در اولین ملاقاتمان، نوشین طافی برای من دشتی اجرا کرد! و بعد از چند جلسه که با ایشان داشتم، سعی کردیم تا با جهان موسیقایی یکدیگر بیشتر آشنا شویم تا آلبومی هدف‌دار را به جامعه ارائه کنیم. 

بیایید همه بانوان را مثل مادر خود بدانیم! 

در ادامه محسن کرامتی(خواننده آلبوم) با اعتراض به محدودیت خوانندگی زنان اظهار داشت: همه ما با صدای یک بانو که برای ما لالایی می‌خواند با موسیقی آشنا می‌شویم و آن بانو مادر ماست. بیایید تمامی بانوان را مثل مادر خود بدانیم و اجازه دهیم تا صدایشان شنیده شود. 

علی غضنفری(شاعر مجموعه) هم در ادامه با لحنی اعتراضی به وضعیت زنان در ایران گفت: من شگفت‌زده هستم که چرا بانوان ما از حق مسلمشان باید تشکر کنند؟ کار به جایی رسیده است که یک بانو وقتی صدای خوبی دارد و این صدا موجب نشاط و شادی دیگران می‌شود بابت اجازه فعالیتش باید از دیگران تشکر کند اما این حق مسلم اوست. چرا همیشه به دنبال این هستیم که بانوان را در آشپزخانه ببینیم؟ 

انتشار آلبومی از یک خواننده زن در شرایطی اتفاق می افتد که هیچ قید و بندی در وزارت ارشاد وجود ندارد و این دستگاه فرهنگی متاسفانه با پسوند اسلامی روز به روز بیشتر به ابتذال می افتد. انتشار این آلبوم نتیجه فعالیت چندساله یک گروه بی قید در فضای موسیقیایی که هم اعتراض می کنند و هم با احترام مجوز می گیرند، نیست بلکه نتیجه عملکرد و اظهارات قبح شکنانه وزیر ارشاد است که پیش از این تکخوانی زنان را حلال اعلام کرده بود. 

آلبوم های نوشین طافی تقدیم به خانواده های شهدای انقلاب و دفاع مقدس که رفتند تا  گوگوش ها و مهستی ها و ... نخوانند . اگر امروز شهدا بودند براستی چه می کردند؟

اسلام دین رحمت است من عاشق محمدم . انی احب محمد .Islam is a religion of humanity and kindness.I love Mohammad (Deace be uponhim)

 

دشمنان  اسلام در چند سال اخیر کارهایی انجام دادند که اسلام را در نظر مردم جهان ترسناک جلوه دهند ، اما اسلام نه ترسناک است و نه بایدبا آن جنگید ! بلکه اسلام یک دین زیبا و با محبت و رافت است که جوانان جهان بهتر است که آن را بشناسند .

 

اسلامی که مسلمانان آنها را به عنوان اسلام نمی شناسند ، طالبان ، القاعده بوکوحرام  داعش النصره و در یک کلام  اسلام تکفیری ها است . ما وهابیت را مسلمان نمی دانیم . جوانان عزیز قرآن را بخوانید و خودتان قضاوت کنید ، پیشنهاد می کنم در زندگی پیامبر رحمت محمد صلی الله علیه وآله که برای تکمیل فضائل اخلاقی مبعوث شد تحقیق کنید و اسلام را خودتان بشناسید بعد قضاوت کنید . پیام رهبرم را در این سایت بخوانید .

 

 

 

 

 

انی احب محمد(ص)

فعلت أعداء الإسلام فی السنوات الأخیرة التی تصور الإسلام فی العالم مخیف، ولکن الإسلام لیس مخیف ولیس علی الاسلام العداوه! هو دین المحبة والرحمة، ولکن أیضا جمیلة وعلی الشباب العالم للتعرف علیها بشکل أفضل.

المسلمون لا یعترفون الإسلام الإسلام، طالبان، القاعده ،آل بوکوحرم داعش و النصره فی کلمة واحده الإسلام التکفیری. نحن لا نعرف الوهابیة مسلمین. اعزایی الشباب اقرءوا القرآن الکریم وتحکموا بنفسکم، وأنا أقترح ان تبحثوا فی حیاة نبی الرحمة سیدنا محمد الذی ارسل لاستکمال الفضائل الأخلاقیة للإسلام لمعرفه بشکل افضل. اقرءوا رساله قائدنا على هذا الموقع.    

 

 

 

 

 

 

Islam's enemies did a lot in several years ago to show it horribie to the wold. But Islam is not horrible . No body shouid fight against it.

 

Islam is a merciful , nice and kind religion that is better for you to know .

 

Taliban, Al-Qaeda , Bokoharam , Islamic state of Iraq and the leavant, in one word , Takfiries are not the Islams know .

 

We doni accept Wahhabists as Maslems . Dear youth read Qoran and judge yourself .

 

I really suggest you do a research in the life of our kind profet Mohammad(Deace be uponhim) Who was chosen for accomplishing morality andathics and you know your own Islam and then judge See our leader's message in this site  

><