قانون و بی قانونی سیاسی
آمریکا شیطان بزرگ
این یک شاخص است ، که امام بار ها و بار ها در سخنان خود فرمودند ، امریکا شیطان بزرگ است و گاهی  نیز بجای گفتن نام آمریکا می فرمودند شیطان بزرگ ! این برای چنین روزی بود که ما فراموش نکنیم آمریکا شیطان بزرگ است . شیطان همیشه شیطان است و اگر نماز هم می خواند برای فریب است و ما باید بصیر باشیم حال که برجام قبول شده است ، و به سر انجام رسیده است بیشتر حواسمان را جمع کنیم ، هنوز برای تبریک گفتن زود است در هر حال امیدواریم به نفع ملت بزرگ ایران عزیز رقم بخورد ولی آمریکا هنوز شیطان بزرگ است و ما مرگ بر آمریکا را فراموش نمی کنیم .
و اما برجام :
شبکه های فارسی زبان ماهواره  به دنبال موجه سازی رژیم گذشته افتاده اند. ادعای تغییر نگاه به رژیم صهیونیستی در حالی است که رهبری در جریان مذاکرات اشاره کرده بودند که چه توافق هسته اى بشود، چه نشود؛ این را بدانید امنیّت اسرائیل تأمین نخواهد شد.
عجیب ترین هدف از برجام را روزنامه نیویورک تایمز پرده برداری می کند. تغییر سبک زندگی ایران  در جهت اهداف غرب موردی است که این روزنامه خیلی عجولانه آن را طرح و آن را  در پی توافق هسته ای پیاده سازی شده می بیند! این قضاوت عجولانه و صراحت این روزنامه بهترین مثال از  نقشه غرب برای نفوذ از قبل برجام است.
این روزنامه بعد از مقدمات و ادعاهای قابل مناقشه خود، در اینباره می نویسد: «اما اکنون، پیرو انتخاب یک رئیس جمهور میانه رو یعنی حسن روحانی و امضای توافق هسته ای در تابستان امسال، ایرانیان به شکل فزاینده ای به خیابان ها می آیند، این بار نه برای به چالش کشیدن دولت که برای بازیافتن فضای عمومی. با وجود اینکه بسیاری شکاکان می گویند که تغییرات حداقلی بوده و در هر زمانی قابل بازگشت است، حرکات مربوط به سبک زندگی در حال گسترش به تمام کشور به نظر می رسند.»
در این گزارش، نویسنده با اشاره به برگزاری یک کنسرت موسیقی در شمال تهران به نحوه حجاب زنان حاضر در این کنسرت پرداخته و همچنین در مواضعی طنزآمیز اجرای نمایش طنز در کافه ها، تشکیل تشکل های مردم نهاد در دفاع از حقوق حیوانات و محیط زیست را مرتبط با تغییر سبک زندگی ایرانیان در راستای برجام می داند گزارشی که در حین عدم آشنایی نویسنده با محیط ایران و روند تغییرات و چرایی آنها  ناگفته ای دارد که آن چشم امید غرب به تحولاتی است که می خواهد در کنار برجام با نفوذ فرهنگی  به دست آورد. عجیب ترین توقع از برجام را روزنامه  نیویورک تایمز پرده برداری می کند. تغییر سبک زندگی ایران  در جهت اهداف غرب موردی است که این روزنامه خیلی عجولانه آن را طرح و آن را  در پی توافق هسته ای پیاده سازی شده می بیند! این قضاوت عجولانه و صراحت این روزنامه بهترین مثال از توقعات نابجا و نقشه غرب برای نفود از قبل برجام است.
در نهایت همه این تغییرات آمریکا به دنبال این است که راه های دیگری را برای مهار ایران اسلامی در طول 10 سال توافق به دست آورد راهی که برای او هزینه و و تبعات یک جنگ نظامی را نداشته باشد و بهترین این راه نفوذ و تغییر ارزش های ملت ایران و در یک کلام استحاله انقلاب اسلامی است لس آنجلس تایمز در این رابطه در گزارشی با اشاره به هشدارهای اوباما مبنی بر اینکه «هر اقدامی لازم باشد» برای جلوگیری از دستیابی ایران به بمب انجام می دهد، نوشته است: «با این حال، دستیاران او می گویند که هدف بلند مدت رئیس جمهور، فراهم کردن امکان حرکت ایران به سمت و سویی میانه تر و نهایتا بی نیاز کردن ایالات متحده از اعمال تحریم ، است.» روزنامه  گاردین این توقع و نقشه دشمن را اینگونه می نویسد: "پس از توافق هسته ای، تحریم های یکجانبه آمریکا چیزی را در ایران تغییر نخواهد داد.... آمریکایی ها معتقدند که تحریم های شدید این کشور عامل اولیه برای امضای توافق برنامه هسته ای ایران بوده و می توان از این ابزار برای ایجاد تغییرات دیگر در سیاست های ایران استفاده کرد".
اما رهبر انقلاب گوشه ای از هدف و توقع غرب از مذاکرات را اینگونه بیان می دارند "مذاکره ی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران، یعنی نفوذ؛ تعریفی که آنها برای مذاکره کردند این است و آنها میخواهند راه را برای تحمیل باز کنند.... مذاکره ی با اینها یعنی راه را باز کردن برای اینکه بتوانند، هم در زمینه ی اقتصادی، هم در زمینه ی فرهنگی، هم در زمینه های سیاسی و امنیّتیِ کشور نفوذ کنند."
ایشان در صحبت های چند وقت اخیر خود پیرامون نفوذ و مراقبت از آن به دولت و سایر نهادها تذکر می دهند و در راستای این تلاش ها می گویند:"در چارچوب اهداف جنگ نرمِ دشمن، باقی ماندن نام «جمهوری اسلامی» و حتی حضور یک معمم در رأس آن مهم نیست، مهم آن است که ایران تأمین کننده اهداف امریکا، صهیونیسم و شبکه قدرت جهانی باشد"
دشمن عصبانی از  بر آب شدن نقشه هایش بر ضد ایران اسلامی این توقع  را دارد تا بتواند از فرصت برجام برای خود در راستای همان اهداف ضربه به جمهوری اسلامی استفاده کند و ما باید با هشیاری از توقع نامشروع غرب از برجام و اهداف نانوشته آنها و با نگاه درست به غرب و مذاکرات از فرصت برجام بهترین استفاده را در جهت تقویت و پیشرفت ایران اسلامی داشته باشیم.

شهدا آمدند ، همه آمده بودند برای تشییع شهدای غیر بومی در این شهرستان ، پیر و جوان ، کوچک و بزرگ ، به استاندار فارس که گفته بود مردم برای تشییع این شهدا که غیر بومی اند نمی آیند ،بگویید ما را چه فرض کرده بودید؟؟؟ اهل کوفه ؟ آنقدر دختر شهید مدافع حرم زیبا سخن راند که همه با گریه های او گرییدند؛ و ما اهل کوفه نبودیم بقول مداح که می گفت :رسمه به والله تو ماها ناز یتیم رو می کشند ، یتیم که بی تابی کنه براش عروسک می برند ، وای یادم می آمد دختر امام حسین علیه السلام را که وقتی بی تابی می کرد سر بریده ی پدرش را در طبق آوردند . علی لعنه الله علی القوم الظالمین و سیعلمواالذین ظلموا ای منقلب ینقلبون .شهدای گمنام ببرید از ما نام

تا بنوشیم جرعه تارسیم برآن کام

به باغبان بگوئید دیگه لاله نکاره

که گوشه گوشة این سرزمین لاله زاره

خیلی هاشون غریبن مثل امن یجیبن

خوش به حال دلاشون خوش به حال صفاشون

مائیم و عقده های مونده کربلاشون

بعد از اون اهل تقوا ماشدیم خیلی تنها

به کوه و دشت و صحرا به دنبال شهدا

شهدای گمنام همه مدیونتانیم

تا ابد خالصانه حامیِ خونتانیم

همنوا با ولایت رهرو راهتانیم

شهدا عاشقانه مست نگاهتانیم

شماها بحر عشقید ساکن شهر عشقید

به خدا این دلامون خیلی تنگ براتون

قربون چهره های خاکی و باصفاتون

دست مارو بگیرید مارو تنها نذارید

مارو تنهای تنها تواین دنیا نذارید


شهید گمنام سلام باز هم با حضورت شهرم را آذین بستی خوش آمدی پهلوون ...


دلم گرفته،بازم چشام بارونیه

خبر آوردن بازم تو شهر مهمونیه

شهید گمنام سلام،خوش اومدی،مسافر من،خسته نباشی پهلون

شهید گمنام سلام،پرستوی مهاجر من،صفا دادی به شهرمون

وقتی رسیدی همه جا بوی خوش خدا پیچید،تو مگه کجا بودی؟

وقتی رسیدی کوچه ها نسیم کربلا رسید،تو مگه کجا بودی؟

وقتی رسیدی همه جا عطر گل نرگس اومد،مگه با آقا بودی؟

وقتی رسیدی همه اشکا مثل زهرا(س)می چکید،تو مگه کجا بودی؟

شهید گمنام،دوباره زائرت شدم

شهید گمنام،بازم کبوترت شدم

شهید گمنام بگو،بگو به من حرف دلت رو،تا کی می خوای سکوت کنی!

شهید گمنام بگو،پس کی می خوای فکری برای بغض توی گلوت کنی؟

راستی هنوز مادر پیرت تو خونه منتظره،چرا اینجا خوابیدی؟

راستی مادر نصفه شبا با گریه از خواب می پره،چرا اینجا خوابیدی؟

راستی بابات چند ساله دق مرگ شد و عمرش سر اومد،خدا رحمتش کنه!

راستی کسی نیست مادر و حتی یه دکتر ببره،چرا اینجا خوابیدی؟

خودم می دونم،شرمنده پلاکتم

مدیون اشکِ فرزند بی پناهتم

حق داری هر چی بگی،تازه دارم کنار قبرت فکر دقایق می کنم!

حق داری هر چی بگی،به روم نیار گلایه هاتو خودم دارم دق می کنم!

باشه دیگه کل وصیت هاتو اجرا می کنم،تو فقط غصه نخور!

باشه دیگه دعا برا یوسف زهرا می کنم،تو فقط غصه نخور!

باشه دیگه کاری برا غوغای محشر می کنم،تو فقط غصه نخور!

باشه دیگه فکری برا اشکای رهبر میکنم،تو فقط غصه نخور!

حضرت آیت الله خامنه ای در خطبه دوم نماز جمعه 28 بهمن ماه 1367 در نماز جمعه پس از اعلام حکم آیت الله خمینی(ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی پیرامون حمله به سفارتخانه ها تاکید کردند:

« البته من یک نکته ای را عرض کنم من شنیدم که بعضی ها رفتند سراغ بعضی از سفارتخانه ها. من الآن دارم به شما ابلاغ می کنم، به عنوان مسئول دولتی و به عنوان امام جمعه و یک روحانی؛ به سفارتخانه ها نزدیک نشوید. این را بدانید که اگر شما از سیاست انگلیس یا سیاست آمریکا یا هر کس دیگری بدتان می آید راهش این نیست که یک عده ای بروند بی مهار از دیوار سفارتخانه بالا و به سفارتخانه ها نزدیک بشوند. بنده دارم پیش شماها شهادت می دهم که این قطعاً و قطعاً به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است.

حالا مردم راهپیمایی می کنند، راه می روند، احساسات به خرج می دهند. احساسات صادقانه و درست و منطبق با منطق، در این هیچ شکی نیست. ممکنه تو خیابونها بروند و به هر سیاستی هر چه نظرشان هست بگویند، اما به سفارتخانه ها نباید نزدیک بشوند.

اینکه ممکن است دشمن خودش این کار را بکند. ممکن است برخی از عوامل نفوذی دشمن بیایند و در جمعیتی بیافتند، برسند به یک سفارتخانه ای از دیوار بروند بالا یک وسیله‌ی آتشی بیاندازند یا جایی را بشکنند ، خراب کنند، بدانید این کار قطعا بد است و جرم است و به ضرر و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند این خیانت است.»

خطبه دوم نماز جمعه- 28 بهمن ماه 1367
پوشیدن تن پوش شهادت را به شیخ و خانواده عظیم الشان ایشان تبریک و تسلیت می گوییم .
آل سعود کافر بداند که ما همه نمر النمر هستیم .
لعن و نفرین تا ابد بر آل سعود ماند .
><