چه کسی وزن کاندیداتوری ندارد - قانون و بی قانونی سیاسی

سرو فسا از زبان جعفرزاده ایمن آبادی نوشت  رئیسی ثابت کرد وزن کاندیداتوری را ندارد باید بگوییم از نظر شما و سایر دوستان اصلاح طلبتان هر شخصی که مقابل شما قرار بگیرد وزن کاندیداتوری ندارد چون غیر از خودتان را قبول ندارید و این را می توان از حرف رئیس جمهور منتخب که پس از رای آوری گفت از همه ی نظرات مخالفان استفاده می کنم و کمتر از یک هفته زنگنه وزیر نفت ایشان با سخنانی تند گفت هرکسی که در انتخابات مخالف روحانی و منتقد دولت بوده باید برکنار شود و همچنین برخورد وزیر بهداشت با منتقدانش و همچنین برخورد وزیر راه با خبرنگار منتقد می توان به این مساله پی برد سخنان خود رئیس جمهور هم نسبت به منتقدان و اهانت های پی در پی ایشان هم همه می دانند .

در بند بعدی گفته اید اگر حق اعتراض را برای خود قائلید چراا در سال 88 برای کسی قائل نشدید؟  باید بگویم  آقای رئیسی این حق را برای همه قائلند ولی اگر قانونی باشد و شما در سال 88 حدود 9 ماه مملکت را به چه آشوبی کشیدید؟ فراموش کردید که اعتراض نبود و آشوبگری بود؟ لشکر کشی خیابانی بود؟ این حق را ما هم نداریم که لشکر کشی خیابانی کنیم و اعتراض مان را از این طریق پی گیری کنیم !هر کار یک قانون دارد و حجت الاسلام رئیسی از طریق قانون اعتراض بحق خود را پیگیری کردند .

در بند بعدی سخن از بیان حلال و حرام بودن رای آوردید به لینک مراجعه کنید

مراجعه کنید به این ادرس تا ببینید اولین بار چه کسی از رای حلال و حرام استفاده کرد؟ چطور وقتی رئیس جمهور این واژه را در مورد رقیبان بکار می برد هیچ کسی سخنی از اشتباه بودن این واژه بکار نمی برد و مثل اینکه برایتان خوب هم هست ولی وقتی رقیب همین واژه را در مورد خودتان بکار می برد دسته جات عزاداری و سینه زنی راه می اندازید که واویلا به رای ما گفته اند حرام و رای خودشان را حلال دانسته اند؟؟؟

در مورد احمدی نژاد هم باید عرض کنیم اگر ایشان نیز کارهایی که روحانی انجام داد را انجام داده باشد و تخلفات به این گسترده ای انجام داده باشد بله رای ایشان هم حرام بوده ولی در آن زمان مشخص شد و شورای نگهبان مستندات ارائه نمود که تخلفات به این اندازه نبوده است .

به لینک مراجعه کنید

از گفته حجاریان که از خودتان است می توان فهمید که تخلف صورت گرفته یا نه و باید بگویم که به دنبال تطهیر خود از فتنه ی 88 می باشید و حالا که جریان منتقد دولت کاری که شما می خواستید را نکرده است از این طریق سم پاشی خود را ادامه میدهید .

و اگر در ستاد آقای رئیسی همچنان که گفتید تخلفی صورت داده بود و شما فیل آن را در اختیار داشتید همین طور که خودتان فرمودید تمام رسانه ها که در اختیار شما بوده و هست ، منتظر نمی شدید و آن ها را پخش می کردید .

و در مورد استفاده ی آقای رئیسی از امکانات امام رضا علیه السلام باید بگویم ایشان در دوران تبلیغات حتی در جلسات استان نیز شرکت نکردند و این شما که رقیب هستید گفتید نبات و پارچه ی امام رضا که الان هم که ایشان کاندیدا نیستند به روستا ها می رود نان و نمک امام رضا الان هم که ماه رمضان هست سر سفره ی افطار مردم هست  برای اینها هم حتما نظری دارید؟ شما از امام رضا سوء استفاده کردید و با رقیب هراسی و از طریق تخریب رقیب با همین نبات امام رضا رای آوردید . وگرنه در مناظرات گفته شد که دولت چه سوء استفاده های نجومی که نکرده و تنها چیزی که توانستند از آقای رئیسی پیدا کنند و  آن را پررنگ نشان دهند همین نبات امام رضا بود که همیشه داده می شده و الان هم به مردم می رسد .

بله ما هم می خواستیم که از مردم تا نفر آخر رای گیری شود ولی چرا نشد؟ چرا دولت و هیئت اجرایی تعطیل اعلام کرد؟ چرا پس ار انتخابات آراء رئیسی را در سطل آشغال و زیر فرش مسجد پیدا شد؟ شما پاسخ بدهید ؟!

به لینک مراجعه کنید

بهتر است در مورد روزنامه ی اسرائیلی شما و هم کیشانتان پاسخ دهید چون روزنامه ی جروزالم نوشت روحانی بهترین گزینه ریاست جمهوری برای ماست !!! چگونه این مطلب را به رئیسی بر می گردانید و پاسخ هم می خواهید؟

حالا با این موارد خودتان قضاوت کنید چه کسی وزن کاندیداتوری نداشت .

><