ارسال سلاح از جریان المستقبل به تروریست‌های سوری - قانون و بی قانونی سیاسی

به‌تازگی «عقاب صقر» از نمایندگان جریان‌المستقبل وابسته به سعد الحریری در مجلس لبنان گفت‌وگویی تلفنی با یکی از تروریست‌های سوریه داشت. این مکالمه نشان‌دهنده دست داشتن وهابی‌ها، لیکودی‌های لبنان، جریان المستقبل و نیروهای مزدور تحت امر سمیر جعجع در قتل مردم سوریه است.

شماری از مطبوعات و مجلات معروف غرب مانند تایم، نیوزویک و لوفیگارو در ماه‌های گذشته نوشتند که عامل اصلی ارسال پول و سلاح از سوی عربستان برای جنایتکاران مخالف نظام دمشق در سوریه، عقاب صقر بوده است. وی نماینده مجلس از جریان 14 مارس است که البته به هیچ عنوان مشارکت خود در انتقال سلاح، مهمات، پول و قاچاق تروریست برای شورشیان سوریه را منکر نشده و در این زمینه تصاویر و اسناد بسیاری از وی منتشر شده است. روزنامه لبنانی الاخبار به همراه شبکه تلویزیونی او تی وی لبنان در اقدامی مشترک متن صوتی مکالمات عقاب صقر با برخی از تروریست‌های فعال در سوریه را منتشر کرده‌اند که در آن صقر قول ارسال سلاح و مهمات را به این شورشیان می‌دهد.

در این فایل صوتی که نخستین بخش آن روز پنج‌شنبه منتشر شد و واکنش‌های بسیاری در لبنان و منطقه داشت، یکی از تروریست‌ها در تماس تلفنی از صقر می‌خواهد تا 250 هزار فشنگ به همراه 20 موشک انداز آر.پی.جی و 300 موشک آن را برای آن‌ها ارسال کند. همچنین نوار دیگری وجود دارد که حاکیست، سعد الحریری مبلغ 50 هزار دلار به باندهای جنایتکار ارتش آزاد پرداخته تا اتباع لبنانی را در منطقه «اعزاز» بربایند که در آینده منتشر خواهد شد.

><